WACHTWOORD VERGETEN?

*

Flexibiliteit 24/7

De flexibiliteit van een logistiek dienstverlener is heel belangrijk, juist op de momenten die voor ú belangrijk zijn.

Onze logistieke processen lopen 24 uur per dag en 7 dagen per week door, ook tijdens feestdagen. Door de 24/7 beschikbaarheid van ons personeel en materieel kan V.V.T. Europa altijd inspelen op uw logistieke behoefte. Heeft u een logistieke uitdaging in het weekend of tijdens de feestdagen? Wij staan voor u klaar.

Naast flexibiliteit in tijd speelt V.V.T. Europa in op uw behoefte wat betreft vervoer, materiaal, distributiekanalen, leveranciers en informatie. Een starre opstelling leidt tot weinig resultaat op de lange termijn en daarom denken wij graag met u mee. Door zorgvuldig opgebouwde samenwerkingsverbanden zijn wij in staat internationaal te schakelen op de momenten die er voor u toe doen. V.V.T. Europa werkt samen met partners die dezelfde kwaliteits- en veiligheidsnormen hanteren als wij. Heeft u specifieke wensen binnen uw organisatie? Wij gaan graag met u in gesprek om samen tot de beste oplossing voor u als klant te komen.

TOP