WACHTWOORD VERGETEN?

*

We verleggen constant onze grenzen op het gebied van kwaliteit

We verleggen constant onze grenzen op het gebied van kwaliteit

V.V.T. Europa. Uw BETROUWBARE connectie in transport

Wij investeren in mensen, middelen en diensten voor maximale veiligheid

Wij investeren in mensen, middelen en diensten voor maximale veiligheid

V.V.T. Europa. Uw BETROUWBARE connectie in transport

Duurzaamheid is onze drive

Duurzaamheid is onze drive

V.V.T. Europa. Uw BETROUWBARE connectie in transport

Wilt u op de hoogte blijven van onze activiteiten?

Kwaliteit
Lees meer +

Kwaliteit

Wij streven naar een zo hoog mogelijke kwaliteit van diensten. Daarom besteden we veel tijd aan het opleiden en instrueren van het personeel. Alle medewerkers volgen elk jaar externe trainingen, zowel op hun eigen vakgebied als op het gebied van International Security.

Veiligheid
Lees meer +

Veiligheid

Wij vervoeren High Value en Vulnerable Cargo. Wij hebben daar een breed aanbod aan middelen en procedures voor. Standaardprocedures met betrekking tot truck- en ladingbeveiliging zijn voor ons van groot belang.

Duurzaamheid
Lees meer +

Duurzaamheid

Het milieu is een belangrijke pijler binnen de huidige maatschappij, zowel nationaal als internationaal. V.V.T. Europa besteedt veel aandacht aan maatschappelijk verantwoord ondernemen.

VERTROUWEN, SERVICE EN FLEXIBILITEIT

V.V.T. Europa is een logistieke dienstverlener in Europa en de GOS-landen. Vertrouwen, service en flexibiliteit centraal staan. Onze klanten moeten te allen tijden op ons kunnen rekenen. 24 uur per dag, 7 dagen per week, 365 dagen per jaar. Ook in het weekend en op feestdagen.

V.V.T. Europa wins Lean & Green award

Paul Ridderhof 7dec17 1176

V.V.T. Europa is proud to announce that we have been awarded the ‘Lean & Green Award’ for our best practices around sustainable logistics. The Lean & Green program is Europe’s leading program for sustainable logistics. With the award and certification we are able to guarantee that when you choose V.V.T. Europa you are choosing sustainable and efficient transportation.

 

Lean & Green in logistics

Logo LogisticsBeing certified Lean & Green means that you are effectively reducing CO2-output by a significant margin of at least 20% in a way that also reduces the total costs of transportation. This means that it is not ‘just’ about environmental sustainability, but also about maximizing efficiency in logistics. Getting the Lean & Green award comes with a rigorous intake process where a company has to draft a comprehensive plan of action to achieve efficiency and sustainability goals. The next step is to create a dashboard with calculations based on the plan of action as evidence of the feasibility of the plan. These figures have to be incorporated in a predictive reduction analysis. Afterwards three consecutive external audits are done by TNO. Once at the start of the year, the second halfway through, and the third at the end of the year. The results of the audits decide if the company has achieved their goals and may be given the Lean & Green award.

 

Sustainable safety and security

tapa 150V.V.T. Europa is not just Lean & Green, but also TSR certified. This means that our transport systems and processes have been optimized for maximum protection against theft of cargo, as has been confirmed by TAPA, the Transported Asset Protection Association. This is especially important when transporting valuable goods prone to theft. The Trucking Security Requirements outline a set of minimum security standards regarding both the transportation vehicles and the work processes. We at V.V.T. Europa adhere to these standards to make sure that your goods are safe on the road when transported by us.

 

International trustworthiness with AEO

AOE 150All of our best practices have also led us to acquiring an AEO-permit given out to trustworthy international trade companies by the Customs authorities. The benefits of such a permit include lenient border control, which significantly cut down the time and effort it takes to transport goods internationally. Having the AEO-permit allows us to transport faster, and more efficiently. The AEO-permit also exempts us from a number of taxes and fees, making transport cheaper. With this permit we validate as a trustworthy logistics partner for our clients while still being competitively priced.

 

Ons werkproces in 3 stappen

Efficiënte en optimale  planning bespaart kosten en beperkt het aantal lege kilometers en CO2 uitstoot. VVT Europa zorgt dat het logistieke proces op rolletjes loopt. De kwaliteit van onze dienstverlening wordt gegarandeerd door borging van alle processen binnen ons ERP-systeem.

Aanvraag & Offerte

Aanvraag & Offerte

Alle processen, van offerte tot factuur, zijn gelogd en worden automatisch verwerkt in een ERP-systeem. U mailt ons uw transportaanvraag. Onze accountmanager geeft u een advies op maat: via weg, spoor, water, lucht. Met het daarbij passende tarief.

Planning & Levering

Planning & Levering

Bent u akkoord met het tarief? Dan gaan wij aan de slag met uw opdracht en plannen wij het transport in. Wij zijn 24 uur per dag, 7 dagen per week, 365 dagen per jaar op weg voor u. Dus wat uw logistieke uitdaging ook is, wij kunnen altijd leveren.

ETA & Status update

ETA & Status update

Het transport wordt live gemonitord per GPRS. Daarover krijgt u dagelijks vanaf 6.00 uur iedere twee uur automatisch een Status/ETA update per email toegezonden. Direct na levering krijgt u een afgetekende CMR in uw mailbox.

LAATSTE NIEUWS

BEKIJK ALLE -
 • Fuel Charge January 2018
  02 januari 2018
  Fuel Charge January 2018
  The fuel price has increased to EUR 1,369.- This results in the fuel surcharge for January 2018 of...
  LEES MEER +
 • December 2017 edition of the TAPA EMEA Newsletter
  22 december 2017
  December 2017 edition of the TAPA EMEA Newsletter
  Please find below the links to view the December edition of the TAPA EMEA Newsletter. We hope you...
  LEES MEER +
 • V.V.T. Europa wins Lean & Green award
  19 december 2017
  V.V.T. Europa wins Lean & Green award
  V.V.T. Europa is proud to announce that we have been awarded the ‘Lean & Green Award’ for our best...
  LEES MEER +
TOP